Üldinfo Volikogu Vallavalitsus Kultuur Haridus Turism


Vallavalitsus

Ametnike koosseis ja andmed

Põdrala Vallavalitsuse töötab 7 ametnikku.
Tööaeg ja kodanike vastuvõtuaeg E - R 8.00-16.00-ni.


Vallavanem Aivar Uibu
tel 767 9731
e-post aivar@podrala.ee
haridus: kõrgem
eriala: agronoom

Vallasekretär Saima Ilisson
tel 767 9730
e-post saima@podrala.ee
haridus: keskeri
eriala: agronoom, valla - ja linnasekretäri kutsetunnistus
Ametijuhend

Pearaamatupidaja Külli Kasak
tel 76 79 732
e-post kylli@podrala.ee
haridus: keskeri
eriala: raamatupidaja
Ametijuhend

Raamatupidaja Malle Köster
tel 767 9732
e-post malle@podrala.ee
haridus: keskeri
eriala: raamatupidaja
Ametijuhend

Sotsiaalnõunik Kersti Köster
tel 767 9733
e-post kersti@podrala.ee
haridus: kõrgem
eriala: agronoom
Ametijuhend

Maa- ja majandusnõunik Mati Rõõm
tel 767 9734
e-post mati@podrala.ee
haridus: kesk
eriala: -
Ametijuhend

Noorsootöötaja Kadi Rahnu
tel 5666 5554
e-post kadi.rahnu@mail.ee
haridus: kesk
eriala: -
Ametijuhend

Dokumendiregister
Vallavalitsuse liikmed
Istungid
Ametnike koosseis, andmed, ametijuhend
Vallavalitsuse struktuur
Palgaandmed
Puhkused
Täitmata ametikohad
Planeeringud
Hanked
Projektid
Hajaasustuse programm
2008 Tõrva, Helme, Põdrala, ühineme
2015 Tõrva, Helme, Hummuli, Põdrala ühineme
2017-10-20 01:06:37
Alates 21.oktoobrist 2017 moodustub Helme valla, Hummuli valla, Põdrala valla ja Tõrva linna ühinemi...
Loe edasi..

2017-10-20 01:00:19
Tõrva Valla Valimiskomisjon registreeris 20.10.2017 Tõrva Vallavolikogu liikmed, asendusliikmed ja l...
Loe edasi..


Arhiveeritud uudised


Helme Kihelkonnaleht 08/17
Helme Kihelkonnaleht 06/17
Helme Kihelkonnaleht 05/17
Helme Kihelkonnaleht 04/17
Helme Kihelkonnaleht 03/17
Helme Kihelkonnaleht 02/17
Helme Kihelkonnaleht 01/17
Helme Kihelkonnaleht 12/16
Helme Kihelkonnaleht 11/16
Helme Kihelkonnaleht 10/16
Helme Kihelkonnaleht 09/16
Helme Kihelkonnaleht 07/16
Helme Kihelkonnaleht 06/16
Helme Kihelkonnaleht 05/16
Helme Kihelkonnaleht 04/16
Helme Kihelkonnaleht 03/16
Helme Kihelkonnaleht 02/16
Helme Kihelkonnaleht 01/16
• Põdrala teataja arhiiv

Innove rajaleidla

Meie vald kuulub ka Mulgimaa koosseisu

Valimised 2013

Tulu deklareerimine



Valgamaa Turismiveeb



© 2005 Põdrala Vallavalitsus tel. 7 679 730 faks 7 679 731 aivar@podrala.ee Riidaja, 68716 Valgamaa  
Design Copyright © 2005 Maido Parv